MG15120-A  Лупа с креплением к столу. С подсветкой. 2 кратное увеличение. D 85mm.. Каталог товарів. Вишивання/Шиття. Лупи
Товар в наявності
Розмір:
Відгуків від покупців(0)
Код товару: 1054697
Доставка
Оплата
Картою Visa/MasterCard
Оплата частинами від ПриватБанку
Гарантії
Обмін та повернення товару протягом перших 14 днів після покупки
Лупа оснащена двома лінзами. Діаметр більшої лінзи - 90мм. Лінза дає 2 кратне збільшення. Діаметр меншої лінзи - 21мм. Лінза дає 6-ти кратне збільшення. Довжина ніжки 40 см
Файли для завантаження Розмір
{LinkedProductsTitle30}
{LinkedProducts30}
З цим товаром також купують
 MG3B-1С Лупа з підсвіткою, підключенням до мереж і підставкою, яка розкладається. D 120мм