Про магазин

Торгова марка "Чарівна Мить" – найбільший виробник та дистрибьютор товарів для творчості, хобі та рукоділля в Україні. Основними напрямками діяльності компаніЇ є:
  • Виробництво якісних наборів для вишивання. Під торговою маркою "Чарівна Мить" виробляється понад 2500 наборів та схем різноманітних вишивальних технік. Асортимент розраховано на широке коло споживачів - від починаючих до досвідчених майстринь. Набори "Чарівна Мить" комплектуються лише високоякісними та екологічно-чистими матеріалами. Асортимент постійно розширюється та поповнюється інноваційними ідеями.
  • Оптово-роздрібна торгівля товарами для рукоділля. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для рукоділля як вітчизняних, так і всесвітньовідомих виробників, таких як: Zweigart, Madeira, Anchor, DMC, Preciosa Ornela, Ashford, Fimo, KnitPro, Nurge,  широкий асортимент товарів для скрапбукінга, фелтинга, фурнітури та намистин для біжутерії.
  • Виробництво рам для картин, вишивок, фотографій, дипломів як стандартних розмірів, так і за індивідуальними замовленнями.
  • Оптова торгівля багетом і комплектуючими для виготовлення рам ведучих виробників Італії, Польщі, Кореї та Турції.
  • Продаж обладнання для багетних майстерень. Фірма пропонує повний асортимент обладнання для виготовлення рамок будь-якої складності.